رژيم صهيونيستي از اينکه رئيس‌جمهور آمريکا به ساقط شدن يک پهپاد پيشرفته اين کشور به دست ايران پاسخ نداده ،‌ عصباني است.
به گزارش خبرگزاري فارس، «دونالد ترامپ» رئيس‌جمهور آمريکا مدعي شد از آنجا که احتمال کشته شدن 150 نفر داده شده، از پاسخگويي به سرنگوني يک پهپاد اين کشور توسط ايران منصرف شده است.علي‌رغم اينکه رژيم صهيونيستي رسماً به اين عقب‌نشيني آمريکا واکنش نشان نداد اما يک مقام اسرائيلي از عقب‌نشيني رئيس‌جمهور آمريکا ابراز انزجار کرد.
اين مقام مسئول (که نامش ذکر نشده) در گفت‌وگو با پايگاه تحليلي آمريکايي «المانيتور» بار ديگر ايران را در مسائل اخير به وجود آمده درباره برخي نفتکش‌ها در خليج فارس  متهم کرد و گفت: حقيقت آن است که آمريکا به ساقط شدن پهپاد و حمله به نفتکش‌ها در خليج (فارس) واکنش نشان نداد و اين موضوع باعث افزايش اعتماد به نفس سپاه پاسداران ايران شد. اگر ايراني‌ها بفهمند که ترامپ با ترس با آنها رفتار مي‌کند در برابر وي نيز مانند «باراک اوباما» رئيس‌جمهور سابق آمريکا نمايش قدرت خواهند داد.
در ادامه اين گزارش به نقل از يک مسئول عالي‌رتبه اسرائيلي آمده است: هدف ايران آن است که به دولت آمريکا ثابت کند ايران قدرت بسياري براي آسيب به منافع آمريکا و متحدان آن در منطقه دارد؛ ايران آماده است ( تا کاري کند) که ترامپ بهاي ادامه تشديد تحريم‌ها را بپردازد.
در همين راستا، شبکه «الميادين» نيز به نقل از رسانه‌هاي اسرائيلي نوشت، ايراني‌ها از صبر استراتژيک به سمت در تنگنا قرار دادن راهبردي ترامپ قبل از انتخابات 2020 آمريکا روي آورده است.


کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

نعمات پرتو رمز جی تی ای 5 nice download تعمیرات و خرید و فروش جک پالت بازاریابی محتوا اسباب کشی Medical Bracelets For Women ویــــــــــــــــــــــــــرگول:)